10. ULUSLARARASI OSSEOİNTEGRASYON KONGRESİ

26-28 EYLÜL 2024 - SWISSÔTEL THE BOSPHORUS - İSTANBUL

 • 00

  GÜN

 • .
 • 00

  SAAT

 • :
 • 00

  DAKİKA

 • :
 • 00

  SANİYE

10. ULUSLARARASI OSSEOİNTEGRASYON KONGRESİ'NE
HOŞ GELDİNİZ

Değerli Meslektaşlarım,

Bugün sizlere, Osseointegrasyon Akademisi Derneği (OSSEDER)'in, 26-28 Eylül 2024 yılında yapacağı 10.Uluslararası Osseointegrasyon Kongresi’nin ‘Kongre Başkanı’ olarak sesleniyorum. Bildiğiniz gibi OSSEDER, ülkemizin implantoloji üzerine yoğunlaşmış ilk ve tek dental derneği. Sürekli online eğitimler, seminerler, tek günlük konuşmacı aktiviteleri ve geleneksel hale gelen uluslararası kongreleri ile kendisini kanıtlamış olan bu derneğimizin çalışmalarına, eminim ki sizler de şahitsiniz.

10. Uluslararası Osseointegrasyon Kongresi, 2024 yılı için, bu etkinliklerin en önemlisi. Ülkemiz konuşmacılarının yanısıra, 6 ayrı ülkeden gelecek akademisyenlerin kanıta dayalı çalışmalarını içeren implant sunumlarını dinleyebileceğimiz, hem bilimsel, hem sosyal programının yanısıra endüstri partnerlerinin ürünleri ile tanışabileceğiniz fuar etkinliği ile sizlere harika bir kongre deneyimi yaşatmak istiyoruz.

Son 30 yıldır implant uygulamasının meslek hayatımıza girişi mesleğimizde bir çığır açmış durumda. Neredeyse tüm meslektaşlarımız implant uygulamaları ile hastalarına farklı tedavi alternatifleri sunabilmekte. Ancak implant tedavisi kendi içinde riskleri de barındırmakta. Tedavi sürecinin teşhisten bitimine, hatta takip dönemini de içine alacak şekilde komplikasyonların ortaya çıkması olasılık dahilinde. Bu komplikasyonların oluşumunu engellemek ya da ortaya çıktıklarında en etkin şekilde çözebilmek için hepimizin başa çıkma yöntemlerini bilmemiz ve bunları uygulayabilmemiz gerekmekte.

İşte bu noktadan hareketle, bu seneki kongremizin ana temasını "Implant başarısını sürekli kılmak: Teşhisten komplikasyonlara uzanan yolda implant başarısını sürdürebilmek" olarak seçtik. Eminim ki bu kongre, hem kişisel mesleki bilgilerimizi geliştirmek, hem de hastalarımıza sunduğumuz hizmet kalitesini yükseltmek için iyi bir fırsat olacak.

Hepinizi 26-28 Eylül 2024 tarihinde kongremizde görmeyi umarak sözlerimi sonlandırıyorum.

Saygı ve sevgilerimle,

Prof. Dr. Mustafa Kemal Ünsal
10. Uluslararası Osseointegrasyon Kongresi Başkanı

İstanbul'u Keşfedin!

İki kıtayı birbirine bağlayan dünyadaki tek metropol şehir...

İstanbul, 2.000 yılı aşkın tarihiyle birbirini izleyen üç imparatorluğun başkenti. Eşsiz kültürel mirası, doğal güzelliği ve muhteşem turkuaz mavisi su cepheleri ile Avrupa ve Asya'nın kavşağında bu harika deneyimi paylaşmanız için sizi bekliyor.

Bu, bir sonraki maceraları için İstanbul'u ziyaret etmeyi planlayan, arzulayan veya hayal eden kişiler için tasarlanmış özel bir sitedir. Seyahate çıkmadan önce, İstanbul'dayken ve bu büyülü şehirden ayrılırken İstanbul hakkında bilmek isteyebileceğiniz pek çok yararlı bilgiyi burada bulacaksınız.

İstanbul Hakkında

SPONSORLAR